"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w społeczeństwie" - M. Grzegorzewska

Aktualności

25 maja 2013 21:35 | Aktualności

Zamkowy Festyn Rodzinny 2013 - czyli, jak obchodziliśmy Dzień Mam w naszym Zamku....


Tradycją naszego Ośrodka jest wiosenne spotkanie z wszystkimi Rodzicami naszych podopiecznych - Festyn Rodzinny na Zamku! Dzieci pamiętają o tym szczególnym dniu, gdyż jest to najczęściej Dzień Matki! Wszyscy przygotowują specjalne występy, uczą się specjalnie przygotowanych na ten dzień piosenek, każda klasa chce się czymś pochwalić, coś pokazać...

Także w tym roku dla wszystkich Mam i Tatusiów nasi uczniowie przygotowali miłą niespodziankę - były przedstawienia, wierszyki, każde dziecko w Zamku chciało aby ten dzień był dniem szczególnym! I jeśli wszyscy bardzo czegoś pragną to najczęściej wszystko się udaje! Tak było także i tym razem... a zaczęło się wszystko od porannego spotkania w zamkowym holu...

img_0862.jpgimg_0864m.jpgimg_0908.jpg

Przyjechało bardzo dużo Rodziców, których serdecznie powitała p. Agnieszka Korzeniewska Dyrektor Ośrodka, po powitaniach mikrofon trafił w ręce naszych Milusińskich...No i dopiero wówczas zaczęła się wielka spontaniczna zabawa!

img_0870.jpgimg_0874.jpgimg_0873.jpg

Na początku wystąpił Zamkowy Teatrzyk, który na ten dzień przygotował nowe przedstawienie, było tajemniczo i bajkowo...a potem...potem był wielki show!

img_0879.jpg

Na środek wybiegła grupa najmłodszych uczniów, którzy pokazali na co ich stać! Były tańce, były piosenki, feeria kolorowych strojów i spontaniczności! Wszyscy wspaniale się bawili!

Po Maluchach przyszła kolej na każdą klasę - wszyscy na ten szczególny dzień przygotowali coś specjalnego, nawet nasi zamkowi sportowcy pod kierunkiem p. Piotra przygotowali specjalny pokaz "żywych piramid", wszyscy mieli drobne upominki dla swoich Rodziców!

img_0891.jpgimg_0903.jpgimg_0902.jpg

Po zakończonych występach Rodzice przeszli do klas, gdzie mieli okazję porozmawiać z nauczycielami i wychowawcami - był to czas aby dowiedzieć się o postępach w nauce swoich Pociech....

img_0859.jpgimg_0861.jpgimg_0860.jpg

A potem, potem wszyscy zamkowi Goście spotkali się z panią Dyrektor w Sali Dębowej, gdzie zapoznali się z nowymi kierunkami pracy Ośrodka oraz dowiedzieli się co udało nam się zrealizować w tym roku szkolnym oraz co planujemy po wakacjach...a nasze plany są naprawdę bardzo duże!

img_0913.jpgimg_0916.jpgimg_0918.jpg

Wspólny obiad był ostatnią częścią Festynu - dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok... na pewno przygotujemy coś specjalnego!

img_0906.jpgimg_0856.jpg

A teraz przed nami nowe wyzwanie, nowa wielka impreza, pamiętacie Państwo nasze hasło - każdy dzień w Zamku, to nowa przygoda! My już zaczynamy przygotowania...do zobaczenia wkrótce!

Zapraszamy do galerii zdjęć->

Przeczytano: 980 razy. Wydrukuj|Do góry