28 października 2012 07:46 | Aktualności

Jesienne odwiedziny naszych przyjaciół z Drawna.

W środę 24 października przyjechali do Zamku nasi Przyjaciele ze Szkoły Podstawowej w Drawnie! Zaprosiliśmy naszych Gości na imprezę integracyjną z okazji "Święta Jesieni"... Już na samym początku imprezy było bardzo wesoło - wszyscy wspaniale bawili się podczas wspólnych zabaw i gier ruchowych.

photo2.jpgphoto16.jpg

A to nie był koniec atrakcji, które przygotowaliśmy! W przerwach między konkursami wszyscy mieli okazję potańczyć, porozmawiać....uczniowie klasy III i VI razem z naszymi wychowankami zaprojektowali i wykonali piękne prace plastyczne.

photo31.jpg

Oczywiście podczas naszej jesiennej imprezy nie mogło zabraknąć poczęstunku! W zamkowej stołówce wszyscy uczestnicy zabaw posilili się kiełbaskami i jesiennymi surówkami, ale największą atrakcją były pieczone na ognisku ziemniaki. Wszystkim bardzo smakowały!

Po posiłku wszyscy ruszyli do tańca - była prawdziwa Jesienna Dyskoteka, podczas której wybraliśmy Króla i Królową Jesieni!

photo39.jpgphoto40.jpg

A potem, potem niestety musieliśmy się pożegnać...bo zrobiło się strasznie późno, a nasi Goście musieli jeszcze dojechać do domów.

photo38.jpg

Wspólna zabawa podczas trwania konkursów i gier dała wszystkim wiele radości, mieliśmy okazję lepiej się poznać, zaprzyjaźnić... Na zakończenie spotkania Pani Teresa Zagata i pani Joanna Markiewicz, opiekunki grupy uczniów zaprosiły naszych podopiecznych do Drawna na wspólną imprezę, którą tym razem zorganizuje grupa uczniów...

dsc_8572.jpg

A wokół naszego Zamku jest pięknie i kolorowo...trwa złota polska jesień...i na pewno będzie sie jeszcze wiele działo!