"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w społeczeństwie" - M. Grzegorzewska

Aktualności

24 października 2012 13:50 | Aktualności

Złota polska jesień i nasi Rodzice na wagę złota!

pu_i_wp_pl.jpgWokół naszego Zamku zrobiło się pięknie i kolorowo...przyszła "złota polska jesień".... Wszystkie drzewa wokół Ośrodka cieszą oczy pięknymi kolorami, także las który otacza Zamek pięknie mieni się wszystkimi możliwymi odcieniami. Jest naprawdę pięknie!

Ale nie myślcie Państwo, że jesienią w naszym Zamku nic się nie dzieje! Rodzice naszych małych podopiecznych robią wszystko żeby nie tylko wokół Zamku było pięknie... Pomagają nam w upiększaniu Ośrodka wewnątrz!

Pan Dariusz Worach - tata Pauliny - przyjechał do nas z kolegami i podjął się wielkiego wyzwania! Postanowił, że wyremontuje nam jedno z pomieszczeń, gdzie odbywają się bardzo atrakcyjne zajęcia - pan Darek pomoga nam w wyremontowaniu "Sali Doświadczania Świata".

pan_darek_podczas_pracy.jpgimage4.jpg

Wszystkie ściany zostały odpowiednio przygotowane, następnie wyrównane gładzią i pomalowane! Gabinet będzie wyglądał jak nowy!

A pan Darek nie lubi czekać... (aż np. wyschną farby), pochodził, popatrzył i zrobił nam izolację na jednym z balkoników Zamku..., jak bawił się w dekarza, to stwierdził, że trzeba by zmienić pokrycie daszku na naszej drewutni...jak powiedział, tak też zrobił!

image3.jpgimage2.jpgimage9.jpg

Mamy nowe pokrycia dachowe, już nam nie straszne jesienne deszcze.

Wszystkie materiały potrzebne do wyremontowania naszej "Sali" podarował nam pan Darek.

Panie Darku serdecznie dziękujemy za pomoc i podarowane nam materiały!

 

Wokół Zamku jest piękna złota jesień...a w Ośrodku pomagają nam "Rodzice na wagę złota"!


Jednocześnie zapraszamy do nas wszystkie osoby, które chciałyby pomóc nam w pracach w Ośrodku bądź wokół Zamku. Każda para rąk i dobre chęci pomogą nam w utrzymaniu naszego Ośrodka w dobrej kondycji.

A wokół Zamku jest pięknie...jest "złota polska jesień"...

jesien_wokol_zamku.jpg


Przeczytano: 10826 razy. Wydrukuj|Do góry