10 września 2017 14:09 | Aktualności

Uwaga! Uwaga! Specjalna wiadomość dla wszystkich Rodziców!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie naszych Uczniów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Zebranie Rodziców, które odbędzie się 19.09.2017 o godzinie 1630 w naszym Ośrodku, zebranie odbędzie się w sali nr 105 (Sala Dębowa).

Podczas spotkania będziecie mieli Państwo okazję spotkać się z panią Dyrektor i przy aromatycznej herbatce i kawie porozmawiać o:

• organizacji nowego roku Szkolnego 2017/2018,
  • poznać wszystkie "nowinki", jakie na nas czekają w związku z reformą oświaty,
  • będzie to także okazja aby dokonać wyboru Rady Rodziców,
  • zapoznać się z Kalendarium Roku Szkolnego, poznać dodatkowe dni wolne od zajęć

oraz aby omówić i uzgodnić wszystkie dodatkowe sprawy związane z funkcjonowaniem placówki w nowym roku.

Serdecznie zapraszamy na wtorkowe Spotkanie! Naprawdę warto, bo przecież wszystkim nam zależy aby Dzieci uczące się i wypoczywające w naszym Zamku były zadowolone i uśmiechnięte. A to zależy właśnie od naszych wspólnych ustaleń i zaplanowanych zajęć w czasie całego roku szkolnego...

Do zobaczenia!