25 grudnia 2014 20:45 | Aktualności

Mikołaj dba także o nasze zdrowie!

W tym roku Dzieci w naszym Zamku były bardzo grzeczne, dlatego Święty Mikołaj odwiedzał nas bardzo często. Nasi Uczniowie dostali całe mnóstwo prezentów...były paczki pełne słodkości... Maluchy cieszyły się z nowych zabawek, starsi uczniowie podziwiali najnowsze telefony komórkowe, aparaty fotograficzne i MP4... wszyscy cieszyli się z różnych świątecznych niespodzianek.

Ale to nie wszystko - dostaliśmy pod choinkę także bardzo praktyczny prezent - nasz św. Mikołaj zadbał  w tym roku także o nasze zdrowie!

teddys480x240.jpeg

Pan Krzysztof Lewandowski, właściciel Apteki HERBA z Drawna podarował Dzieciom w Zamku termometr na podczerwień do pomiaru temperatury ciała! Jest to bardzo nowoczesne urządzenie,które umożliwia błyskawiczny i nieodczuwalny dla małego pacjenta pomiar temperatury...

termo_001_450x600.jpgtermo_004_450x600.jpgtermo_003_800x600.jpgtermo_002_450x600.jpg

Termometr jest jest polecany przez wielu lekarzy pediatrów, a dzięki zastosowanej w nim technologii pomiaru temperatury ciała na podstawie rejestrowania promieni podczerwonych, emitowanych z powierzchni ciała, może być używany nawet podczas snu dziecka. Na pewno jest to bardzo praktyczny i przydatny prezent.

term.jpgterm2.jpg

Od dzisiaj, dzięki prezentowi od pana Krzysztofa, u wszystkich Dzieci które poczują się źle, będzie bolała je głowa... będziemy mogli bardzo szybko określić czy mają temperaturę (gorączkę)... a tym samym będziemy mogli reagować szybciej i skuteczniej na np. pierwsze objawy przeziębienia.

childwithteddy.jpg1464965.jpgchristmastree.jpg

Serdecznie dziękujemy św. Mikołajowi z drawieńskiej Apteki HERBA!