"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w społeczeństwie" - M. Grzegorzewska

Aktualności

06 listopada 2014 17:14 | Aktualności

VII Wałeckie Spotkania Artystyczne Osób Niepełnosprawnych „Con Anima” i oczywiście występ naszych Zamkowych Artystów!5 listopada, już po raz trzeci, mieliśmy zaszczyt gościć na VII Wałeckich Spotkaniach Artystycznych Osób Niepełnosprawnych "Con Anima". Grupa Zamkowych Artystów wystąpiła z autorskim przedstawieniem pani Wiesi Zając pt "Tajemnica 9 kręgu".

kregi.jpg

Daleka droga do Wałcza minęła nam bardzo szybko w miłej atmosferze. W czasie jazdy były jeszcze ostatnie przygotowania i pytania oraz powtarzanie ról przez naszych aktorów. Z kolei, na miejscu, zostaliśmy bardzo życzliwie przyjęci. Czekali na nas już nasi wolontariusze pani WIESIA i pan JUREK, który służyli nam pomocą i radą. Pomagali nam już trzeci rok! Dziękujemy i pozdrawiamy!!!

obraz_002_800x600.jpgobraz_001_800x600.jpg

Wyjazd do Wałcza to nie tylko występy Artystów... w tym roku przedstawialiśmy również prace, rękodzieła, stworzone specjalnie na tę okazję przez naszych Zamkowych Podopiecznych. Wszystkie prace można było nabyć na kiermaszu u pani Ani.

theatredteens.jpgtheatredteens.jpg
Ale przyszedł czas aby założyć stroje i wcielić się w swoje role...

obraz_019_800x600.jpgobraz_020_800x600.jpgobraz_009_800x498.jpg

Aktorzy Teatrzyku Zamkowego wystąpili jak prawdziwi profesjonaliści, każdy z dużym poświęceniem grał swoją rolę, mówił z pamięci tekst i czekał na swój występ.Przedstawienie cieszyło się wielkim uznaniem gości i jury. Nasz Zamkowy Teatrzyk został wyróżniony i nagrodzony!

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim Małym Aktorom biorącym udział w przedstawieniu: Kubie B., Łukaszowi J., Kornelce P., Agacie W., Damianowi K., Krystianowi P., Danielowi P., Kindze P., Adasiowi L., Karolinie S., Norbertowi K.

obraz_005_800x600.jpg

Nad całością występu czuwała nasza niezastąpiona pani Wiesia oraz panie Justyna i Klaudia. Czas spędzony w Wałczu "uciekał" i aż żal było wracać, ale niestety czekają już na nas szkolne ławki i nowe zadania do wykonania.

image1.jpg


Serdecznie pozdrawiamy  Organizatorów, którzy przygotowując takie spotkania dają naszym podopiecznym tak wiele szczęścia i radości. Możliwość zagrania przed tak dużą publicznością jest przecież przeżyciem, które pamięta się przez wiele lat...

Do zobaczenia za rok!!!

Przeczytano: 1050 razy. Wydrukuj|Do góry