24 maja 2014 19:48 | Aktualności

Wszyscy kochamy nasze Mamy!

Piątek był w naszym Zamku dniem bardzo, ale to bardzo uroczystym! W tym dniu obchodziliśmy Dzień naszych Mam! Od samego rana wszyscy nasi Podopieczni byli bardzo przejęci, bo właśnie w tym szczególnym dniu, miały nas odwiedzić najważniejsze osoby - Kochane Mamy!

O godzinie 10 na zamkowym holu rozpoczął się uroczysty apel. Wszystkich Gości powitała serdecznie p. Agnieszka-Dyrektor Ośrodka.

majowo_001.jpgmajowo_002.jpgmajowo_011.jpgmajowo_007.jpg

Później każde dziecko chciało coś przedstawić, powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenkę. A ponieważ w naszym Ośrodku wszyscy uczniowie  są bardzo radośni, w związku z tym występy były wesołe i pełne uczuć. Maluchy, które rozpoczęły występ, wzruszyły chyba każdą Mamę, która była z nami..."ich serduszka bardzo mocno pukały dla wszystkich Mam".

majowo_004.jpgmajowo_013.jpgmajowo_008.jpgmajowo_015.jpg

A potem były piosenki, inscenizacje...były nawet sztuczne ognie!

majowo_017.jpgmajowo_010.jpgmajowo_018.jpg

Po części artystycznej dzieci rozbiegły się aby podarować Specjalnym Gościom bukieciki kwiatów oraz laurki.

majowo_009.jpgmajowo_006.jpgmajowo_019.jpg

W tym dniu wszyscy Rodzice, którzy nas odwiedzili, mieli także okazję spotkać się z panią Dyrektor na Zebraniu Rodziców, podczas którego zapoznali się z codzienną pracą Ośrodka. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali informacji o naszych zamkowych wyprawach, imprezach, sukcesach oraz o codziennej pracy. Podczas zebrania Rodzice zapoznali się także z informacjami o pracy naszego Stowarzyszenia ZAMEK DZIECIOM, oraz mieli okazję porozmawiać z p. Karolem-pedagogiem w Ośrodku.

majowo_024.jpgmajowo_026.jpgmajowo_032.jpgmajowo_029.jpg

Na zakończenie tego uroczystego dnia Rodzice spotkali się w klasach i świetlicach z nauczycielami i wychowawcami, którzy na codzień pracują, bawią się, wychowują...po prostu są z naszymi Zamkowymi Urwisami. Każdy nauczyciel odpowiadał na wszystkie pytania, które zadawali nasi Goście.

Wspólne świętowanie Dnia Mamy zakończyliśmy przepysznym obiadkiem, który przygotowała nam Zamkowa Kuchnia!

mamy.jpg

Jeszcze raz życzymy wszystkim Mamom wszystkiego najlepszego!