"Każdy ma prawo do szczęścia i swego miejsca w społeczeństwie" - M. Grzegorzewska

Wypoczynek w Zamku

Zapraszamy do Zamku!


  Wypoczynek w Zamku


Jeśli szukacie Państwo taniej i ciekawej oferty to zapraszamy do nas!


Lokalizacja, w której znajduje się nasz Zamek jest wymarzona dla wszystkich, którzy poszukują spokoju i ciszy...

Położenie Zamku w sercu Drawieńskiego Parku Narodowego - ostoi naturalnych lasów i łąk, w pobliżu pięknej rzeki Drawy stanowi nasz największy atut!

 Każdy z naszych Gości będzie mógł się spotkać z dziką przyrodą, roślinność i zwierzęta żyjące w naszej okolicy na pewno zachwycą niejednego z Was! 

                   simg2019_800x600.jpg [800x600]Witamy w Zamku!

 

Wypoczynek w Zamku – to czas spędzony w otoczeniu przyrody, w miejscu ustronnym, schowanym w głuszy Drawieńskiego Parku Narodowego, wśród sosnowych lasów i magicznych jezior i rzek (obfitujących w wiele gatunków ryb...).

Dla wszystkich Państwa ceniących spokój, ciszę i życie wraz z rytmem otaczającej nas przyrody przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę wypoczynku w Zamku.

Nasze zaproszenie jest skierowane zarówno do młodzieży wypoczywającej w grupach zorganizowanych, jak i indywidualnych turystów oraz instytucji i firm...

Grupy, które przyjadą do nas nie będą się nudziły! 

Zapraszamy "zorganizowane grupy" dzieci i młodzieży - grupy kolonijne, szkolne, drużyny harcerskie, zielone szkoły, wycieczki, obozy szkoleniowe i sportowe.

Proponujemy pobyt o charakterze edukacyjno-poznawczym, połaczonym z prezentacją bogatej oferty turystycznej naszego regionu.

Podczas pobytu Gości w naszym Zamku jesteśmy w stanie zorganizować indywidualny program wypoczynku, uwzględniający zainteresowania poszczególnych grup.

czytaj całość...

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w Zamku

Serdecznie zapraszamy na rodzinny pobyt w „Zamku”.

Nasza oferta  jest atrakcyjną propozycją na wczasy z dzieckiem, ciekawą propozycją dla  wszystkich szukających niebanalnego miejsca na spędzenie urlopu.

Wyjątkowe położenie Zamku  w pięknych sosnowych lasach  pozwoli Państwu oddychać powietrzem pełnym olejków eterycznych z sosen i jałowców, działających uspokajająco i relaksująco... plus aktywny wypoczynek, który proponujemy stanowi wspaniałe połączenie "wakacyjnego lenistwa" i zdrowego trybu życia. 

Z myślą o Państwa "Milusińskich" przygotowaliśmy  dla nich plac zabaw oraz czynną całą dobę świetlicę.

czytaj całość...

Zapraszamy na szkolenia w Zamku!

Serdecznie zapraszamy do Zamku. Z przyjemnością zorganizujemy Państwa pobyt, konferencje, szkolenie, niezapomnianą i bezpieczną imprezę integracyjną.

Troszczymy się o naszych Gości, staramy się, aby każde spotkanie w Zamku było wyjątkowo miłym wydarzeniem. Rzetelnie realizujemy ustalenia dokonane przed przyjazdem oraz dbamy o potrzeby Gości podczas pobytu. Zwracamy uwagę na szczegóły, które w naszej pracy są bardzo ważne.

Położenie w środku lasu, nasza baza lokalowa oraz życzliwa obsługa tworzą w Zamku niezwykłą atmosferę, która umożliwi Państwu spokojną pracę i zapewni komfortowy wypoczynek.

Nasza oferta obejmuje organizację kameralnych spotkań firmowych, przez szkolenia i konferencje aż po plenerowe pikniki nawet dla 100 osób.

  czytaj całość...


Okolica, do której Państwa zapraszamy jest najatrakcyjniejszym obszarem Polski Zachodniej.

                   Wydrzy głaz na DrawieSpływ tajemniczą rzeką Drawą

Goszcząc Państwa chcielibyśmy pochwalić się naszą przyrodą i przedstawić Państwu ciekawe miejsca, znajdujące się w najbliższej oklicy "Zamku". Chętnie pokażemy Państwu:

- jedną z najstarszych elektrowni wodnych na świecie (ma ponad 100 lat i nadal działa),
- tajemnicze Jezioro Czarne (szafirowa woda, przezroczystość do 7m, głębokość 29m!),
- ruiny schronów bojowych z II wojny światowej, ze słynnym Dromaderem i schronem   obserwacyjnym na cmentarzu...
- dwór von Sydowa w Głusku (obecnie siedziba Nadleśnictwa),
- wiele ruin dworków i pałacyków w okolicznych wsiach,
- zabytkowe kościoły w Barnimiu i Dominikowie,
- Muzeum Woldenberczyków w Dobiegniewie, utworzone w dawnym obozie jenieckim polskich oficerów,

i wiele, wiele innych tajemniczych i atrakcyjnych miejsc poukrywanych pośród dzikiej przyrody...


W trosce o zapewnienie niezapomnianych wrażeń i najwyższą jakość wypoczynku naszych Gości przygotowaliśmy szereg atrakcji, chcielibyśmy zaoferować Państwu:

                  Spływ DrawąWędrówki z kijkami

- możliwość zorganizowania spływów kajakowych rzeką Drawą,

- wypożyczenie rowerów,

- możliwość obejrzenia dziewiczych terenów Drawieńskiego Parku Narodowego (z przewodnikiem lub samodzielnie),

- możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego podczas pobytu w Zamku (gry i zabawy na boisku wielofunkcyjnym, zabawy terenowe, wyprawy wędkarskie, atrakcyjne trasy nordic walking)


...i wiele innych atrakcji, o których możecie się Państwo dowiedzieć na kolejnych podstronach naszej oferty...